ORGANIZACJE, INSTYTUCJE - KATALOG

Efekt Motyla - Fundacja Wspierających Sercem

Zmieniajmy Świat Razem – Fundacja Efekt Motyla

789 580 331
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Przedstawiamy Wam Fundację Wspierających Sercem "Efekt Motyla"?- organizację non profit, która działa na rzecz ofiar przemocy, pomagając im w powrocie do siły i pewności siebie. ❤️ Misja: Udzielanie wsparcia w nagłych sytuacjach oraz długoterminowa pomoc ofiarom przemocy w procesie odzyskiwania pełni życia. Dążymy do stworzenia bezpiecznego miejsca, gdzie każdy człowiek może uwierzyć w swoje możliwości i rozpocząć nowy, niezależny rozdział, wolny od przemocy i lęku. ? 

Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
608 385 708
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Europejska Fundacja Ludzi Dobrej Woli „Serdeczna Pomoc” w Jeleniej Górze została założona w 2007r. przez Pana Romana Kuty. Pomysł utworzenia Fundacji powstał w wyniku następstwa wypadku komunikacyjnego w dniu 07.04.2005r. kiedy to Pan Roman Kuty był poszkodowanym. Ciężki czas zabiegów operacyjnych kręgosłupa, rehabilitacji, procedur sądowych, bezbronność i nieświadomość postępowań powypadkowych, skłonił go do utworzenia Europejskiej Fundacji Ludzi Dobrej Woli "Serdeczna Pomoc".

Przekaż 1,5% z należnego podatku za 2023r. Wspieramy leczenie dzieci z chorobą nowotworową.

wpisując
KRS 0000 518 797

i wpisać cel szczegółowy
"POMOC DZIECIOM"

 Można skorzystać z dedykowanych programów komputerowych do rozliczenia podatku za 2023r  (PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38) dostępnych po kliknięciu poniższych przycisków.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Program e-pity Copyright 2020-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Rozliczenie PIT z PITax.pl

 

Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Jest już nowa strona Fundacji Zbieramy Razem

Realizacje strony internetowej sfinansowano ze środków Otrzymanych od NIW-CRSO w ramach projektu „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”, zadanie pod tytułem: Internetowa strona fundacji – cyberbezpieczeństwo.