0 Wpisów

Fundacja Światło Dla Życia

  • Telefon: 513 308 687
  • Nr KRS: 0000440184
  • swiatlodlazycia.org.pl
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"swiatlodlazycia"

Godziny otwarcia

Pon: 8:00
Wt: 8:00
Śr: 8:00
Czw: 8:00
Pt: 8:00

OPP, przekazywanie darowizn

Organizacja Pożytku Publicznego
Przekaż 1% podatku
Przelew Bankowy

Dostęp mobilny

Opis Działalności

Fundacja Światło Dla Życia od 6 lat wspiera osoby z zaburzeniami odżywiania, poprzez zapewnienie im opieki wykwalifikowanych specjalistów, organizowanie grup wsparcia, turnusów terapeutycznych, czy warsztatów edukacyjnych.

Jesteśmy jedynym w Polsce, profesjonalnym ośrodkiem leczącym anoreksję i bulimie, na które umiera około 22% dotkniętych tymi zaburzeniami. Tak wysoka śmiertelność to wynik nie tylko głodzeniem, ale przede wszystkim samobójstw chorych, którzy nie są w stanie poradzić sobie z nadmiarem emocji towarzyszących chorobie.

Wychodząc naprzeciw osobom wymagającym wsparcia stworzyliśmy pod Warszawą stacjonarny ośrodek terapeutyczny, gdzie pod okiem specjalistów można bezpiecznie rozpocząć proces psychoterapii, będącej pierwszym krokiem do zdrowienia. W Warszawie od 4 lat pomagamy chorym w systemie ambulatoryjnym. Tam można kontynuować leczenia po wyjściu z ośrodka. Od takiej właśnie kontynuacji zależy efekt końcowy procesu zdrowienia, czyli wyzdrowienie.

Organizujemy systematycznie 6 tyg. turnusy terapeutyczne w ośrodku ALIRA

Czym się zajmujemy

Osobami z zaburzeniami odżywiania takimi jak: anoreksja, bulimia, otyłość. Prowadzimy turnusy terapeutyczne, grupy wsparć oraz pomoc psychologiczną.

    Wykonujemy zadania w zakresie

    • ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 618, 788 i 905);

Projekty - dobroczynne, pomoc, realizacja celów statutowych i inne działania w: 2015

Fundacja Światło Dla Życia

ul. Zielonych Sosen 4, Ławki, Mazowieckie 05-505 Polska

Wskazówki dojazdu

Podaj swój punk startowy:

Galeria

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach
KategorieFundacje

Pobierz i przekaż 1% na pomoc potrzebującym

Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016

e-pity po prostu

e-pity po prostu